Náhradné diely aj pre tvoje auto nájdeš u nás na www.dsauto.sk

Náš kód: P216876

Segway Fugleman UT10 X, T1B

Robustne stavaný, silný, ľahko ovládateľný. Plne vybavené UTV Fugleman UT10 XFugleman UT10 dokáže nielen pohodlne prepravovať ťažké náklady na záhrade, stavbe alebo v lese, ale s najvýkonnejším produkčným motorom hravo zvládne aj náročný terén a svižnú jazdu. S Fuglemanem UT10 nie sú žiadne ambície príliš vysoké.

Viac informácií
Varianta:
18 749.00 € Vrátane DPH
15 624.17 € Bez DPH
Na dotaz
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     AT10 Objem 1000cc

Segway Fugleman UT10 X, T1B
18 749.00 €
+ -

Popis a parametre

ŠPECIFIKÁCIE

MOTOR

typ: štvortaktný dvojválec DOHC 
objem: 1 000 ccm
výkon: 105 k
Točivý moment: 93,5 Nm
Palivový systém: elektronické vstrekovanie paliva (EFI)
chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladené piesty

HNACÍ SYSTÉM

Pohon všetkých kolies: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, CVT, P / R / N / L / H
Motorová brzda: áno
Uzávierka predného diferenciálu: s elektrickou uzávierkou

PODVOZOK

rám: vysoko pevný rám z chróm-molybdénovej ocele
Počet sedadiel: 3
Posilňovač riadenia: elektrický
Zavesenie: nezávislé, dvojité A-ramená, zdvih 280 mm vpredu / 270 mm vzadu
Pruženie: hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy: 4x hydraulické kotúčové
Kolesá: 14" hliníkové disky
Pneu: predné 27 x 9 - 14 / zadné 27 x 11 - 14

ROZMERY A HMOTNOSTI

Celková dĺžka: 3 075 mm
Celková šírka: 1 625 mm
Celková výška: 2 090 mm
Svetlá výška: 320 mm
Rázvor: 2 085 mm
Výška sedadiel: 520 mm
Celková nosnosť: 680 kg
Korba: sklápacia (940 x 1310 x 315 mm) 
Nosnosť korby: 450 kg
Hmotnosť bez náplní: 780 kg
Palivová nádrž:

45 l

 

VÝBAVA V CENE

Elektrický navijak 4500 lbs, elektrický posilňovač riadenia, ťažné zariadenie, nastaviteľný volant, anatomicky tvarované sedadlá s hlavovou opierkou, trojbodové pásy, digitálna prístrojová doska TFT, 10,4" dotykovová obrazovka, Smart Commanding System (TBOX), predný ochranný rám, zadný ochranný rám, ochranná bezpečnostná konštrukcia kabíny ROPS, pevné bočné dvere, pevná strecha, odolná sklopná korba, 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK, čelné ochranné plexi.

 

 

ATRAKTÍVNY AJ ÚČELNÝ

Dizajn Fuglemana podčiarkuje eleganciu a praktickosť. Široký sklonený predok vyžaruje silu a mohutnosť, a zároveň poskytuje vodičovi lepší zorný uhol. Sklopná korba nesie línie moderných pickupov a pritom si zachováva všetky praktické funkcie.

Výkonný motor

VÝKONNÝ MOTOR

Výkonný kvapalinou chladený štvortaktný dvojvalec DOHC úplne novej generácie s výkonom 105 k a krútiacim momentom 93,5 Nm má v rezerve veľa sily pre najťažšie práce i pre chvíle voľna.

Piesty chladené olejom

PIESTY CHLADENÉ OLEJOM

Špeciálne trysky rozstrekujúce dva prúdy oleja zospodu na dna piestov a tým je účinne ochladzujú. Výsledkom je mimoriadna spoľahlivosť a účinnosť motora.

Dva chladiče

DVA CHLADIČE

Vďaka dvojitému chladeniu s vodným chladičom a chladičom oleja pracuje motor neustále pri optimálnej teplote, aj v extrémnych podmienkach.

Budúcnosť už dnes

BUDÚCNOSŤ UŽ DNES

Fugleman ponúka doslova revolučnú konektivitu. Aplikácia "Segway Powersports" umožňuje stroj na diaľku ovládať, štartovať a nastavovať. Vďaka tejto aplikácii môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Fuglemanem.


Airlock - Fuglemana môžete naštartovať mobilným telefónom pomocou Bluetooth. Cez mobilnú aplikáciu tiež môžete stroj odomknúť na diaľku namiesto kľúča.

Individuálne nastavenie - Účinnosť posilňovača riadenia alebo obmedzenie rýchlosti môžete nastaviť pomocou svojho chytrého telefónu. Prispôsobte si stroj presne podľa vašich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie - Zadajte si kontaktnú osobu pre prípad núdze a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia aplikácia automaticky pošle SMS aj so súradnicami vašej kontaktnej osobe.

Buďte v spojení - Spojte sa s priateľmi. Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Dáta v reálnom čase - Údaje o vozidle, vzdialenosť k cieľu, okamžitý krútiaci moment a výkon motora, nastavenie posilňovača riadenia, denná prejdená vzdialenosť, záznamy rýchlosti a ďalšie, to všetko máte v mobile.

Masívny tuhý rám

MASÍVNY TUHÝ RÁM

Použili sme najkvalitnejšie chróm-molybdénovej ocele, aby sme vytvorili extrémne pevný rám. Z rovnakej vysokopevnostnej ocele sú vyrobené tiež všetky nosné komponenty pruženia.

Nezávislé zavesenie

NEZÁVISLÉ ZAVESENIE

Segway Fugleman je vybavený nezávislým zavesením všetkých kolies s dvojitými A-ramenami. Vďaka tomu si ľahko poradí s každým terénom, aby každá vaša jazda bola nielen bezpečná a pohodlná, ale aj zábavná.

Priestranná korba

PRIESTRANNÁ KORBA

Určený pre profesionálnu prácu, Fugleman je zvyknutý na drinu. Na rozmernú korbu naložíte všetko, čo potrebujete. Chytré detaily zahŕňajú napríklad praktické úchytky vnútri korby alebo zadný nárazník, ktorý slúži zároveň ako stúpadlo.

Posilňovač riadenia

POSILŇOVAČ RIADENIA

Posilňovač riadenia pracuje úplne automaticky, a to hneď v troch režimoch. Svoju účinnosť nastavuje sám v závislosti na rýchlosti vašej jazdy alebo podľa toho, či máte zapnutú prednú uzávierku. Prvé dva režimy si navyše môžete nastaviť ešte cez mobilnú aplikáciu individuálne pre váš štýl jazdy, pre rôzne terény a podmienky.

Vysoký komfort

VYSOKÝ KOMFORT

Urobili sme všetko pre to, aby sme maximalizovali vaše pohodlie pri jazde. Volant je nastaviteľný, sedadlo vodiča je možné posúvať dopredu alebo dozadu. Stredné operadlo sa dá sklopiť, aby poskytovalo ešte viac funkčných možností.
Prídavné kúrenie voliteľne.

Nádrž na 45 L

NÁDRŽ NA 45 L

45 litrov je veľká nádrž. Naozaj veľká. S touto zásobou dokážete pracovať dlhšie a dôjsť ďalej bez neustálych starostí o tankovanie. Segway Fugleman - stvorený pre skutočný svet.

FARBY

Fugleman UT10 X -
Fugleman UT10 X -
Fugleman UT10 X -

Fugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 XFugleman UT10 X

 

 

LEGISLATÍVA A OSVEDČENIE


Fotografie a vyobrazenia stroja nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu špecifikácií


Náš kód: P216876
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie