Náhradné diely aj pre tvoje auto nájdeš u nás na www.dsauto.sk

Dodacie podmienky

Doručenie Slovensko
Vaša objednávka bude doručená na adresu, ktorú ste uviedli pri Vašej objednávke. Dodacia lehota vami objednaného tovaru je cca 48hodín. 
Poštovné sa účtuje podľa nasledovných bodov:
Poštovné a balné pri objednávke do 70€ (vrátane) je 5€ s DPH
Poštovné a balné pri objednávke od 70€  zdarma (0€ s DPH)
DS AUTO Vám ponúka dopravu kuriérom spoločnosti UPS . Dodacia doba zvyčajne 24hodín odo dňa expedície z nášho skladu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doručenie Česká Republika
Vaša objednávka bude doručená na adresu, ktorú ste uviedli pri Vašej objednávke. Dodacia lehota vami objednaného tovaru je cca 2-4 dní odo dňa expedície z nášho skladu.
DS AUTO Vám ponúka dopravu kuriérom spoločnosti UPS, poštovne 8€ s DPH pri objednávke do 200€ . Pri objednávke nad 200€ je poštovné zdarma (0€) . Dodacia doba zvyčajne 2-4 dní.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
DS AUTO robí všetko preto, aby dodržal dodacie lehoty uvedené na svojich stránkach. DS AUTO však nenesie zodpovednosť za dôsledky spôsobené oneskorením doručenia alebo stratou zásielky zavinených prepravcom alebo nepredvídateľnou a neprekonateľnou prekážkou, ktorá spadá pod prípad zásahu vyššej moci (vis major).

Pri obdržaní Vašej objednávky si musíte overiť, že výrobky zodpovedajú Vašej objednávke a že sú nepoškodené. V prípade nezrovnalostí uveďte každú nezrovnalosť na dodací lístok vo forme ručne písaných výhrad s Vašim podpisom a tovar nepreberte.

Dopravca je povinný urýchlene podať odosielateľovi správu o škode na zásielke vzniknutej do jej odovzdania príjemcovi. Ak však príjemca nadobudol právo na vydanie zásielky, je povinný túto správu podať príjemcovi. Dopravca zodpovedá za škodu spôsobenú odosielateľovi alebo príjemcovi porušením tejto povinnosti.

Ak hrozí bezprostredne podstatná škoda na zásielke a ak nie je čas vyžiadať si pokyny odosielateľa alebo ak váha odosielateľ s takými pokynmi, môže dopravca zásielku vhodným spôsobom predať na účet odosielateľa.

 

 

 

 


Je možné, že Vás požiadame o doplňujúce informácie aby sme mohli Váš nákup potvrdiť.
Z týchto dôvodov, a aby sa predišlo akémukoľvek oneskoreniu, Vás žiadame aby ste v momente Vašej objednávky uviedli:
• Vašu e-mailovú adresu
• Telefónne číslo (domov alebo do práce) na ktorom ste zastihnuteľný počas dňa.

 

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie